Domy GoodWood House.

Firma GoodWood House zajmuje się projektowaniem i budowaniem domów drewnianych. Wykonujemy współczesne domy drewniane z klejonych bali, jak również w technologii szkieletowej.
Nasze projekty z sukcesem są realizowane we Wschodniej Europie i krajach Unii Europejskiej. To doświadczenie wielu specjalistów, którzy tworzą firmę pomaga nam z powodzeniem stosować wiedzę o drewnianych domach, wykorzystując współczesne technologie.
We współpracy z klientem zachowujemy szczególną uwagę aby dochować umówionych terminów dlatego wszystkie odpowedzi związane z terminami, ogólnym kosztem projektu, na co poświęcane są środki i czas zleceniodawca otrzymuje już po wykoaniu dokumentacji projektowej kiedy ustalono rozwiązania zaakceptowane przez klienta oraz w trakcie produkcji i budowy domu. Chcemy dać możliwość kontrolowania naszej pracy na każdym etapie.

Największą satysfakcją dla nas jest zadowolenie i radość naszych klientów dlatego dokładamy wszelkich starań aby współpraca układała się pomyślnie.

Firma GoodWood House jest nastawiona na to, żeby w swojej pracy znajdować nowe i współczesne rozwiązania. Chcemy realizować usługi i obsługiwać zleceniodawców z najwyższą jakością. Ogromny twórczy potencjał i doświadczenie naszych fachowców nie pozwala nam zatrzymywać się na już osiągniętym celu,ale inspiruje do dalszej pracy.